Jak poprawnie wyliczyć koszt transportu?

Jak poprawnie wyliczyć koszt transportu?

Od czego zacząć

Przeprowadzka lub też przewiezienie rzeczy z miejsca A do punktu docelowego zajmuje niewiele czasu, kiedy wiemy, że mamy plan. W trakcie mogą wydarzyć się nieoczekiwane zwroty akcji, na które warto być gotowym, aczkolwiek transport zaplanowany z głową i wyprzedzeniem pozwoli je zminimalizować praktycznie do zera.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótki poradnik o tym, jak poprawnie wyliczyć koszt transportu. Na naszej głównej stronie, znajduje się kalkulator, który pozwoli na oszacowanie ceny za transport – skorzystaj z niego!

Został dostosowany do indywidualnych potrzeb, dlatego też warto, abyś wypełnił go z należytą dokładnością.

Dzięki wykorzystaniu kalkulatora jesteś w stanie wyliczyć koszt transportu przed przeprowadzką. Jeśli masz pytania zawsze możesz do nas zadzwonić.

Jaki samochód

Bagażówka, kontener czy meblowóz? W tym przypadku, musisz wziąć pod uwagę ilość rzeczy i ich gabaryty, które chcesz przetransportować. Bagażówka – przewozi wszystkie rzeczy z kawalerki. Kontener – może zostać wypełniony meblami z mieszkania o dwóch czy trzech pokojach. Meblowóz – to największy samochód, dostępny w naszej ofercie – mieści meble z mieszkania pięcio- lub sześciopokojowego. Przy przeprowadzce biura, powinieneś kierować się tą samą zasadą – zmierz przestrzeń w pokojach, dzięki czemu łatwiej dopasujesz potrzebny transport.

Kilometry Ten podpunkt jest bardzo prosty – obliczasz, ile kilometrów przejedzie transport, czyli trasę jaką pokona z lokalizacji firmy, do punktu A, a następnie z punktu A do punktu docelowego. Ilość osób Musisz obliczyć, ile osób jest potrzebnych do wyniesienia i wniesienia mebli.

Pamiętaj o ich gabarytach – przy ciężkim asortymencie, dwóch silnych i krzepkich mężczyzn to za mało. Weź pod uwagę również czas – im więcej rąk do pomocy, tym szybciej uporasz się z przeprowadzką! Czas pracy Tutaj szacujesz swoją kolejną potrzebę, jaką jest czas pracy naszych fachowców.

Nasza dywizja Każdy Kierunek Każdy Ładunek! 🙂

Czas ucieka szybko

Mała uwaga – klienci zazwyczaj przeceniają nasze nadnaturalne moce, dlatego warto pokusić się o zaznaczenie bonusowych godzin. Nie załadujemy rzeczy z biura o powierzchni 500m2 w przeciągu 15 minut. Bierzemy również poprawkę na sytuacje awaryjne, które mogą zdarzyć się w trakcie rozładunku i załadunku – chociażby złe warunki pogodowe.

Gotów na przeprowadzkę? Oblicz koszt transportu i skontaktuj się z nami!