Jak poprawnie wyliczyć koszt transportu? Na co należy zwrócić uwagę? Od czego zacząć? Dlaczego wybór właściwego auta do przeprowadzki ma znaczenie przy wyliczeniu transportu? City Bagażówka radzi, jak poprawnie wyliczyć koszt przeprowadzki!

Od czego zacząć

Przeprowadzka lub też przewiezienie rzeczy z miejsca A do punktu docelowego zajmuje niewiele czasu, kiedy wiemy, że mamy plan. W trakcie mogą wydarzyć się nieoczekiwane zwroty akcji, na które warto być gotowym, aczkolwiek transport zaplanowany z głową i wyprzedzeniem pozwoli je zminimalizować praktycznie do zera.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótki poradnik o tym, jak poprawnie wyliczyć koszt transportu. Na naszej głównej stronie, znajduje się kalkulator, który pozwoli na oszacowanie ceny za transport – skorzystaj z niego!

Został dostosowany do indywidualnych potrzeb, dlatego też warto, abyś wypełnił go z należytą dokładnością.

Dzięki wykorzystaniu kalkulatora jesteś w stanie wyliczyć koszt transportu przed przeprowadzką. Jeśli masz pytania zawsze możesz do nas zadzwonić.

 

Jaki samochód

Bagażówka, kontener czy meblowóz? W tym przypadku, musisz wziąć pod uwagę ilość rzeczy i ich gabaryty, które chcesz przetransportować. Bagażówka – przewozi wszystkie rzeczy z kawalerki. Kontener – może zostać wypełniony meblami z mieszkania o dwóch czy trzech pokojach. Meblowóz – to największy samochód, dostępny w naszej ofercie – mieści meble z mieszkania pięcio- lub sześciopokojowego. Przy przeprowadzce biura, powinieneś kierować się tą samą zasadą – zmierz przestrzeń w pokojach, dzięki czemu łatwiej dopasujesz potrzebny transport.

Kilometry Ten podpunkt jest bardzo prosty – obliczasz, ile kilometrów przejedzie transport, czyli trasę jaką pokona z lokalizacji firmy, do punktu A, a następnie z punktu A do punktu docelowego. Ilość osób Musisz obliczyć, ile osób jest potrzebnych do wyniesienia i wniesienia mebli.

Pamiętaj o ich gabarytach – przy ciężkim asortymencie, dwóch silnych i krzepkich mężczyzn to za mało. Weź pod uwagę również czas – im więcej rąk do pomocy, tym szybciej uporasz się z przeprowadzką! Czas pracy Tutaj szacujesz swoją kolejną potrzebę, jaką jest czas pracy naszych fachowców.

Nasza dywizja Każdy Kierunek Każdy Ładunek! 🙂

 

Czas ucieka szybko

Mała uwaga – klienci zazwyczaj przeceniają nasze nadnaturalne moce, dlatego warto pokusić się o zaznaczenie bonusowych godzin. Nie załadujemy rzeczy z biura o powierzchni 500m2 w przeciągu 15 minut. Bierzemy również poprawkę na sytuacje awaryjne, które mogą zdarzyć się w trakcie rozładunku i załadunku – chociażby złe warunki pogodowe.

Gotów na przeprowadzkę? Oblicz koszt transportu i skontaktuj się z nami!