CITY BAGAŻÓWKA

Wszystkie przeprowadzkowe koszmary zamieniamy w błogi sen

1
Dlaczego warto nas wybrać?

Codziennie realizujemy mniejsze i większe projekty – każdy z nich jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju. W związku z poszerzaniem swoich możliwości, zdobywamy doświadczenie, które w połączeniu ze znajomością środowiska przeprowadzek, pozwala nam na pójście o krok do przodu.

Jesteśmy otwarci i gotowi podjąć kolejne wyzwania! Lubimy przygody i pełne wrażeń chwile. To one sprawiają, że kochamy swoją pracę!

4
Jaki mamy cel?

Na to pytanie odpowiemy, gdy Ty zdasz sobie sprawę – “Dlaczego się przeprowadzam?”, “Dlaczego potrzebuję przewieźć rzeczy z punktu A do punktu B?”

Wiemy, dlaczego to robisz! Chcesz stworzyć ciepły dom pełen pasji, miłości i radości. Chcesz otworzyć biuro w stylu industrialnym, do którego pracownicy wparują z głową pełną pomysłów. Marzysz aby stworzyć prężnie działającą firmę, która wypełni się gwarem i chęcią do działania.

Po to jesteśmy, to jest nasza misja – spełnić Twoje marzenia!

Przeprowadzka jest ciężkim aspektem, ale będąc zgraną i uśmiechniętą drużyną, pragniemy załagodzić objawy stresu i niepewności.

3
Jaka jest nasza strategia?

Pośród ogromnego rynku konkurencji, my się na jej tle wyróżniamy. Zapewne każda firma Ci to powie – ma konkurencyjne ceny, jest najszybsza, punktualna, sprawna i profesjonalna.

Wiesz, co nas wyróżnia? Naszą strategią jest nasza pasja. Robimy to, co lubimy, dlatego każdy kolejny dzień, jest dla nas doświadczaniem. Nie żmudną pracą, w której odliczamy godziny do wyjścia. Przecież my nie wychodzimy z biura – nie wstajemy z krzesełek, nie wyłączamy komputerów. My wstawiamy do garażu pojemne pojazdy, które następnego ranka są gotowe podbijać świat pełen przeprowadzek. I wiesz co? My robimy to razem z nimi!

Pragniemy dostarczyć jak najwyższą jakość usług w jak najbardziej korzystnej cenie!