Wycena usługi przeprowadzkowe jest bezpłatna

Sprawnie i szybko zajmiemy się demontażem mebli przed przeprowadzką i ich montażem w miejscu docelowym.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy pakowaniu, montowaniu i innych czynnościach związanym z transportem, możesz wynająć naszych pracowników na określone godziny.

Przeprowadzając się, chcesz pozbyć się zniszczonego lub starego sprzętu AGD/RTV lub mebli? Dla nas to nie problem, zrobimy to za Ciebie!

Odpowiednie zapakowanie i przygotowanie mebli czy sprzętu jest niezwykle ważnym czynnikiem, rzutującym na dalsze prawidłowe ich funkcjonowanie, już na miejscu docelowym.

Duże meble, ponadgabarytowe przedmioty mogą stanowić problem. My jednak, odpowiednio przygotowani w specjalistyczne pojazdy, sprawnie sobie z tym poradzimy.

W tym przypadku należy zwrócić szczególną uwagę na zabezpieczenie, przy okazji zapewniając odpowiednią ochronę. Maszyny są niezwykle delikatnymi przedmiotami, dlatego też nasza wykwalifikowana grupa, postara się o zapewnienie najwyższej jakości ich transportu i wniesienia.

Czynność ta do najbardziej ulubionych nie należy. My się jednak nie boimy, więc sprawnie i szybko sobie z tym poradzimy!