ADRES
ul. Kinowa 19A
04-030 Warszawa
TELEFON
601-312-011
606-366-485

Dlaczego się przeprowadzamy w 2022 roku?

DLACZEGO SIĘ PRZEPROWADZAMY W 2022 ROKU?

Dlaczego się przeprowadzamy w 2022 roku? Powodów jest wiele! Chęć wprowadzenia zmian, względy finansowe, nowa praca, miłość na drugim końcu świata, odkrywanie nowych zakątków… jak można słusznie spostrzec, przeprowadzka we współczesnym świecie to jest to!

DLACZEGO TAK POLUBILIŚMY PRZEPROWADZKI?

Pandemia doskonale pokazała nam, że praca czy nauka może odbywać się z każdego zakątka świata, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujemy. Studiujesz w Warszawie, a przeprowadzasz się do Czech? Pracujesz w Poznaniu, ale marzą Ci się codzienne spacery po Gdańsku? Jest to możliwe! Nic więc dziwnego, że przeprowadzka weszła nam w nawyk. Tego typu przedsięwzięcia się małe i dość szybkie, dlatego też doskonale sprawdzi się tutaj usługa taxi bagażowe.

NOWY ETAP W ŻYCIU

Przeprowadzamy się, bo rozpoczynamy nowe historie, piszemy świeże opowieści, zaczynamy od początku, w miejscach, w których czujemy się lepiej, bezpieczniej i swobodniej. Tanie przeprowadzki doskonale sprawdzą się w przypadku studentów lub cyfrowych nomadów, zmieniających miejsce zamieszkania wraz ze swoim dotychczas zgromadzonym dobytkiem. Usługi bagażowe natomiast są dobrym rozwiązaniem dla nowożeńców, planujących powiększenie swojej rodziny. To usługa dla osób, które przeprowadzają się z mieszkania, kawalerki do większej przestrzeni, np. nowo wybudowanego i wyremontowanego domu.

Nowy etap w życiu rozpoczyna się również wtedy, gdy postanawiamy zerwać ze wszelkimi stereotypami, podążając za drugą połówką na koniec świata – jako CityBagażówka chętnie pomożemy Ci podczas przeprowadzki zagranicznej. Świeże początki zwiastuje również praca i zapewnienie lepszej stabilności finansowej – możemy przeprowadzić Cię bezpośrednio w Warszawie (pomiędzy poszczególnymi dzielnicami) oraz między miastowo, gdy Twoja podróż przybiera niezwykłych rozwojowych kształtów.

CYFROWI NOMADZI RZĄDZĄ PRZEPROWADZKAMI W 2022 ROKU!

Jeszcze kilka lat temu przeprowadzki kojarzyły nam się z wielkim przedsięwzięciem. Aż strach było pomyśleć o tym, przed jak wielką realizacją stajemy. Przeprowadzka budziła szczery strach, siała zamęt i chaos, bo tak wiele zadań było do wykonania. Aktualnie trend przeprowadzki pojawił się wraz z odkrywcami świata i naszego kraju, czyli cyfrowymi nomadami. Jak już wspominaliśmy, tego typu przeprowadzki są małe, budżetowe i proste w realizacji. Aby sprawnie i szybko przewieźć zgromadzony dobytek, poszukiwacze przygód odzywają się do nas, aby wybrać odpowiedni termin i rodzaj całego transportu.

Jeśli więc też chcesz zostać cyfrowym nomadą, sprawdź nasz kalkulator przeprowadzki oraz wpis blogowy, w którym podpowiadamy, jak prawidłowo obliczyć koszt całego transportu.

DLACZEGO SIĘ PRZEPROWADZAMY? SZUKAMY SWOJEGO MIEJSCA NA ZIEMI W 2022 ROKU!

Stajemy się bardziej świadomi własnych pragnień, potrzeb, marzeń i celów. Pragniemy osiedlić się w takim miejscu, w którym czujemy się dobrze, czujemy się sobą, jak w domu. Nie szukamy miejsc na siłę, kierujemy się intuicją, wiemy, gdzie i dokąd zmierzamy. Osoby przeprowadzające się dzielą się na dwie części – miastowi i slow eko. Pierwsza grupa potrzebuje wielkomiejskiego szumu, szybkiego dostępu do restauracji, supermarketów, obiektów turystycznych, rozwojowych, siłowni, miejsc pracy, czy placówek kulturalnych. Druga grupa natomiast potrzebuje wyciszenia, spokoju, kontaktu z otoczeniem i naturą. Przeprowadza się więc ona na przedmieścia miast lub na wieś, aby zaczerpnąć oddechu, aby wsłuchać się w siebie i spokojnie pisać swoją historię życia.

My, jako CityBagażówka, chętnie pomożemy przy przeprowadzkach, niezależnie od tego, czy są duże, czy małe, czy są miastowe, czy zagraniczne, czy w poszukiwaniu pracy, a może własnego “ja”. Jedno wiemy na pewno!

Przeprowadzki mamy we krwi, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu — zrealizujemy wszystko, od zapakowania mienia, przez transport, aż do instalacji oświetlenia czy podłączenia pralki w miejscu docelowym!